Jesteśmy grupą ratowników medycznych z wieloletnim stażem pracy w ratownictwie. Prowadząc szkolenia pierwszej pomocy, opieramy się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym w naszej pracy. Kursy prowadzimy według wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji.
Zabezpieczenia
Medyczne
GPS L GPS L

Zabezpieczenie medyczne

Oferujemy Państwu profesjonalną organizacją i koordynacją zabezpieczeń medycznych wszelkiego typu imprez masowych np. zawodów sportowych, koncertów, pikników itp. Prowadzone przez nas zabezpieczenia medyczne są w pełni zgodne z obowiązującymi wytycznymi, określonymi w:

  • Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 22 sierpnia 1997r  (Dz.U. 1997 Nr 106 poz. 680) z p. zm.;
  • Ustawie o Państwowym Ratownictwie Medycznym z dnia 20 października 2006 (Dz.U.06.191.1410) z p.zm..

W przeciwieństwie do wielu innych podmiotów organizujących tego typu zabezpieczenia medyczne, nasza kadra nie składa się z “miłośników” ratownictwa czy pierwszej pomocy, lecz z profesjonalnie wyszkolonych i wyposażonych ratowników medycznych, wspieranych jeżeli jest taka konieczność przez lekarzy z doświadczeniem w medycynie ratunkowej. Nasza kadra to osoby, które są przede wszystkim praktykującymi ratownikami, na co dzień pracującymi w służbach Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu prowadzonego zabezpieczenia medycznego, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu, wyposażeniu i doświadczeniu naszych ratowników podejmujemy czynności nie tylko z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy ale przede wszystkim podejmujemy medyczne czynności ratunkowe, co jest gwarancją w pełni bezpiecznej i udanej imprezy o charakterze masowym.

W ramach prowadzonych zabezpieczeń medycznych dysponujemy siłami i środkami pozwalającymi nie tylko na zapewnienie obecności Zespołów Ratownictwa Medycznego typu P czy S, możemy uruchomić także stacjonarne punkty pierwszej pomocy udzielające doraźnej pierwszej pomocy a przy szczególnie dużych imprezach masowych w ramach zabezpieczenia medycznego zapewniamy także w pełni profesjonalnie działający szpital polowy połączony z centrum koordynacji zabezpieczeniem medycznym.

Przykładowe ceny:

Usługa Ceny orientacyjne*
Zespól dwóch ratowników
medycznych wyposażonych
w sprzęt medyczny
od 50 zł / h
Karetka typu P od 80 zł / h
Karetka typu S od 150 zł /h
Karetka typu S
+
Karetka typu P
od 200 zł / h
*Powyższe ceny są jedynie cenami orientacyjnymi. Wycenę prowadzonych zabezpieczeń medycznych przygotowujemy indywidualnie w oparciu o informację od organizatora imprezy na temat: ilości uczestników, typu imprezy, ilości godzin oraz dodatkowych oczekiwań.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zabezpieczenia medycznego imprezy, prosimy o wypełnienie formularza w dziale kontakt, gwarantujemy szybka odpowiedź oraz uczciwą wycenę usługi.

Copyright by Saluber 2013 - wszelkie prawa do materiałów i treści zastrzeżone.
Oferta zamieszczona na niniejszej stronie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.